Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Nowy Sącz
Rezerwacja wizyty Nowy Sącz
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Nowy Sącz, ul. Jana Długosza 23
Dietetyk: Małgorzata Bernady
Nowy Sącz, ul. Jana Długosza 23
Dietetyk: mgr Katarzyna Barańska
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 731 650 650

tel. 731 950 950

 Małgorzata Bernady
Małgorzata Bernady
mgr Katarzyna Barańska
mgr Katarzyna Barańska
Ukryj kalendarz

Dlaczego warto skorzystać z naszych specjalistów

Centrum Dietetyki jest jedną z poradni należącej do ogólnopolskiej sieci Dobry Dietetyk. Sieć Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk są obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To czym wyróżniamy się na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim indywidualny system opieki nad pacjentem i najwyższa jakość świadczonych usług.

Standard usług  podlega ścisłej i ciągłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Wszystkie nasze programy dietetyczne są zawsze opracowywane indywidualnie, tak aby były dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy tworzeniu planów żywienia zawsze bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, nietolerancje pokarmowe, upodobania smakowe czy nawet zdolności kulinarne.

Każdy program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów od razu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie ma żadnej konieczności kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką (dbaniem o zdrowie pacjenta), a nie działaniami handlowymi.


Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny. Dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów, posiadamy grono specjalistów, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nasi dietetycy biorą udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego. Są to szkolenia organizowane zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki bardzo rozwiniętymi rozwiązaniami informatycznymi, wszyscy dietetycy w sieci posiadają ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez poradnie Dobry Dietetyk indywidualne programy dietetyczne są opracowane na najwyższym poziomie merytorycznym oraz charakteryzują się doskonałą jakością wydania

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ